Rolety zewnętrzne

 

 Rolety zewnętrzne SIGMADom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię. Postawowym działem naszej produkcji są rolety zewnętrzne. Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową. 

Firma SIGMA jako producent rolet zewnętrznych, chce pomóc stworzyć Państwu taki dom. Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom, aluminiowe rolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Ponadto stanowią doskonałą izolację termiczną. Pozwalają obniżyć znacznie koszty ogrzewania zimą, latem natomiast zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok. Rolety zewnętrzne SIGMA dzięki swemu estetycznemu wyglądowi są dobrym rozwiązaniem zarówno w domu, biurowcu jak i w obiekcie zabytkowym.

Do produkcji rolet używamy profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową i skrzynek, które są wykonane z wysokogatunkowych blach aluminiowych spełniających wymogi jakościowe normy europejskiej.Boki skrzynek, prowadnice i listwy dolne pokrywane są wysokiej jakości farbami w technice malowania proszkowego.

Rolety naszej produkcji , bazujace na systemach firmy Aluprof są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym, nadprożowym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Najważniejszą jednak zaletą jest to, że Aluprof jest pierwszym polskim systemodawcą, który w ofercie posiada system rolet antywłamaniowych w klasie RC3. Potwierdziły to badania, przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodne z normą PN-EN 1627:2011. Dzięki zastosowaniu tego systemu roletowego możemy mieć pewność, że nasz dom jest bezpieczny pod naszą nieobecność, zwłaszcza w czasie wakacji, urlopu czy też ferii zimowych.

Systemy rolet


Profile roletowe

PA 37

PA 39

PA 40

PA 45

PA 52


Kolorystyka profili



SREBRNY - 01

BIAŁY 02

SZARY - 03

CIEMNY BEŻ - 04

BEŻOWY - 05

CIEMNE DREWNO - 06

JASNE DREWNO - 07

CIEMNY BRĄZ - 08

BRĄZ - 09

ŻÓŁTY - 11

CZERWONY - 12

ZIELONY - 13

BIEL KREMOWA - 15

KOŚĆ SŁONIOWA - 16

ZIELEŃ JODŁOWA - 17

STALOWY NIEBIESKI - 18

BORDOWY - 19

CZARNY - 20

ULTRA BIAŁY - 22

SZARY ANTRACYT - 23

ZŁOTY DĄB - 24

MAHOŃ - 26

ORZECH - 28

ZŁOTY DĄB - 30

JASNY SZARY - 31

BAZALTOWY SZARY - 33

KWARCOWY SZARY - 34

BETONOWY SZARY - 35

VENGE - 36

SZARE ALUMINIUM - 37

WINCHESTER - 52