Moskitiery

Latem atmosferę najmilszego wieczoru może zniszczyć chmara komarów czy krążące wokół stołu osy. Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitier. Moskitiery są praktyczną i niezwykle funkcjonalną ochroną przed insektami. W ofercie firmy dostępne są trzy systemy moskitier ramkowych: stałe, otwierane i przesuwne oraz moskitiera zwijana. Dzięki tej różnorodności możemy dobrać odpowiednią moskitierę do każdego rodzaju okna i pomieszczenia.

Konstrukcja moskitier umożliwia prosty montaż na profilach okiennych i drzwiowych. Moskitiera otwierana MRO znakomicie sprawdzi się w przypadku drzwi balkonowych. W pomieszczeniach, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery ramkowej stałej MRS. Z uwagi na fakt, że stolarka aluminiowa zaczyna odgrywać coraz większą rolę nie tylko w budownictwie biurowym czy komercyjnym, ale również mieszkalnym, postanowiliśmy dostosować nasze moskitiery stałe do montażu na zlicowanych oknach aluminiowych. System MRSZ nie ogranicza w żadnym stopniu funkcjonalności okna. W przypadku wyjścia na taras idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery przesuwnej MRP. Nowością w ofercie firmy jest system moskitiery zwijanej niezależnie MZN, której zaletą jest możliwość zamykania i otwierania w dowolnej chwili.

Moskitiery  wykonane są z aluminium i dostępne w wielu kolorach, co pozwala na odpowiednie dopasowanie produktu do ramy okiennej i elewacji budynku.

Systemy

Preloader
Moskitiera ramkowa stała MRS

Moskitiera ramkowa stała MRS

Moskitiera ramkowa otwierana MRO

Moskitiera ramkowa otwierana MRO

Moskitiera ramkowa przesuwna MRP

Moskitiera ramkowa przesuwna MRP

Moskitiera zwijana niezależnie MZN

Moskitiera zwijana niezależnie MZN