Automatyka do rolet

Zalety, jakie płyną z wyposażenia okien w markizy czy rolety sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Dyskrecja, bezpieczeństwo oraz możliwość pełnej kontroli nad nasłonecznieniem pomieszczenia, to tylko niektóre plusy, jakie mają nam one do zaoferowania, a możliwość wyposażenia ich w nowoczesny i inteligentny system automatyki, jest nie tylko ułatwieniem w ich otwieraniu i zamykaniu, lecz pozwala w pełni cieszyć się komfortem i wygodą. Zaawansowany system zarządzania automatyką daje kontrolę nad roletami nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu - wykona zaprogramowane polecenia w ustalonym czasie.

Automatyka rolet obejmuje szeroki zakres produktów niezbędnych do sprawnego korzystania z rolet zewnętrznych, tak aby działały jako "automatyczne rolety".

W naszej ofercie posiadamy produkty własnej marki TUSSO MOTORS, jak również pochodzące jedynie od najlepszych producentów automatyki do rolet, akcesoriów sterowania roletami, jak również silników do rolet - takich jak ALUPROF,  SIMU / Somfy.

Automatyka, sterowanie, silniki i inne akcesoria do rolet proponowane w naszej ofercie pozwalają na komfortowe i bez awaryjne korzystnie z rolet zewnętrznych, jak i wewnętrznych.
Stale powiększamy naszą ofertę w nowe produkty, które swoją innowacyjnością i zaawansowaniem często wyprzedzają oczekiwania Klientów. Zapraszamy do kontaktu - a nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Poniżej kilka najczęściej stosowanych przez nas rodzajów napędów oraz akcesoria.