Firma

Z przyjemnością witamy na stronach firmy "SIGMA", producenta i przedstawiciela wysokiej jakości systemów bram, rolet i systemów osłon wewnętrznych. Od początku działalności dewizą naszej firmy jest osiąganie najwyższych parametrów jakościowych świadczonych usług. Z osobistym zaangażowaniem tworzymy zespół godny zaufania, pieczołowicie dbając o jego dobre imię. Nasza firma posiada własny zakład produkujący rolety zewnętrzne, bramy rolowane i żaluzje plisowane (plisy). Konsekwentnie budujemy wizerunek firmy poprzez codzienne działania podejmowane z myślą o klientach. Zawsze staramy się być kompetentni i odpowiedzialni za to co robimy.
Nasza oferta odpowiada na potrzeby klientów, którzy cenią wysoką jakość i dobre ceny. Zapewniamy solidny montaż i serwis rolet oraz bram garażowych. Służymy bezpłatną poradą oraz wyceną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Siedzibą naszej firmy jest Sanok. Obszarem, na którym realizujemy usługi jest głównie Podkarpacie i Małopolska, ale posiadamy również zadowolonych klientów z całej Polski, Słowacji, Niemiec, oraz innych krajów w Europie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a nasi Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do bezpłatnego pomiaru i wyceny interesujacych Państwa produktów.

Prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego, kontakt telefoniczy -  lub pozostawienie numeru kontaktowego za pomocą formularza w prawym menu - ODDZWONIMY.